Medus sīrups ''Upene ar Ingveru'' 250 ml

€3.00

Apraksts:

Medus sīrups ''Upene ar ingveru'' atrodi mirkli veselīgam dzērienam.

 

Sastāvs - Upeņu sula 60%, Medus 30% Cidoniju sula 9% - Ingvers 1%

Upenes un ingvers graujoši iedarbojas uz gripas vīrusu un kopā ar medu tas ir lielisks gan garšas, gan iedarbības ziņā. Medus sīrups ''Upene ar ingveru'' ir īsts pretgripas līdzeklis - lietojams gan saslimšanas laikā gan profilaksei.

Lietojiet Medus sīrupu ''Upene ar ingveru'' un esiet veseli!

Medus kā saldinātājs mūsu ražotajiem sīrupiem izceļ katras ogas slēptākās garšas nianses. Auksti spiestas sulas un medus tiek sajaukti attiecībā 3:1.

Nesatur konservantus un cukuru.

Dzēriena pagatavošanai sajaukt ar ūdeni 1:5 (uz 100 ml sīrupa 500 ml ūdens) No vienas pudeles var pagatavot 6 l - 10 l lielisku Upeņu dzērienu ar medu.

Tilpums 250  ml.

Pēc atvēršanas uzglabāt Ledusskapī līdz 5 dienām.

Pagatavots no auksti spiestas Upeņu sulas, dažādu ziedu medus un ingvera šis sīrups nesatur konservantus, mākslīgos saldinātājus un cukuru.

Pievienojot pie savas iemīļotās tējas vai vienkārši sajauciet ar siltu vai aukstu ūdeni, izbaudiet mirkli malkojot dzērienu.

Lieliskas ziņas:

3 dažādu valstu zinātnieki (ASV, Indija un Krievija) ir apstiprinājuši, kad Covid 19 iznīcina Ingvers. Pie tam lietojot to gan svaigā veidā, gan ingvera saturošus produktus. Savukārt Ķīnas zinātnieki ir apstiprinājuši - C vitamīns palīdz cīņā ar Covid 19

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Sapratu