Jaunumi

Latve kolektīvā vakance

26.01.2019.

Latve sortiments turpina augt un meklē komunikablu pārdevēju, izbraukuma tirdzniecībai. Ja Tev ir savs auto un tieši šādu darbiņu meklē, tad atsūti dažus teikumus par sevi un iespējams Tev uzticēsim Latve produkciju, virzīt tirgū. Gaidīsim CV ar foto - info@latve.lv Ar mūsu produkciju vari iepazīties www.latve.lv   Latve - lieliska ideja skaistai dāvanai!

Ziemassvētku dāvanas 8 un 9.decembrī

08.12.2018.

Izvēlies dāvanas no skaistās Latve kolekcijas: 8.decembrī t/c ""Dauga" 9.decembrī Ķīpsalas hallē   Vai pasūti tulīt un saņem sev tuvākajā Omniva pakomātā.  pasutijumi@latve.lv   Latve - lieliska izvēle skaistai dāvanai!

Lielais Rīgas Ziemassvētku gadatirgus

03.12.2018.

9. decembrī: 10.00–17.00 Ķīpsalas hallē Atnāc un apmeklē ''Latve'' stendu -  izvēlies dāvanas salavecīša dāvanu maisam.   Latve - lieliska izvēle skaistai dāvanai!

Latve sveces un ziepes saņem RSU SP lektori

03.12.2018.

Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvalde (RSU SP) dāvināja ''Latve'' produkciju jauno biedru seminārā "Līčupēs" saviem lektoriem! Seminārs Līčupes ir pirmais jauno organizācijas biedru atspēriena punkts viņu izaugsmē un darbiem studentijā. Divu dienu laikā tika pamazām piepildītas biedru zināšanas un pieredzes bāze, kā arī apgūta efektīva komunikācija un sadarbība.

Latve ''Klēts'' veikalos

17.11.2018.

Pa godu Latvijas 100gadei esam izveidojuši sadarbību ar ''Klēts'' veikaliem.

Tagad ''Latve'' sveces un ziepes vari iegādāties lielākajos RIMI veikalos ''KLĒTS''

t/c MOLS; SPICE; ALFA, VALDEMĀRS; DAMME

«123»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Sapratu